Faber - BLACK TIE BRS WH 80

Strona Główna » Menu Główne » AGD » Okapy » Okapy przyścienne » Faber - BLACK TIE BRS WH 80

BLACK TIE BRS WH 80


Okap przyścienny, ukośny, białe szkło, technologia BRUSHLESS, szer. 80 cm.

Ultra cienki design, oszczędność energii i maksymalna wydajność. Nowy, ukośny okap przyścienny Faber oferuje zieloną technologię, a także inspirowane tabletami sterowanie dotykowe. W okapie Black Tie zastosowano najnowocześniejsze technologie w branży okapów kuchennych.  Prosta powierzchnia równoległych paneli szklanych pozwala na zastosowanie technologii pochłaniania obwodowego, co usprawnia zasysanie oparów.  Zastosowanie najcichszego na rynku silnika bezszczotkowego  BRUSHLESS  zapewnia oszczędność energii nawet do 85 procent, gwarantując przy tym najwyższy poziom skuteczności pochłaniania oparów. Ponadto, w okapie wykorzystano źródła światła LED, które zużywają zaledwie 3 W mocy, zapewniając jednocześnie doskonałe oświetlenie. Całkowite oszczędności energii Black Tie w porównaniu z tradycyjnym okapem kuchennym robią wrażenie. Codzienne korzystanie z okapu Black Tie przez rok, odpowiada zmniejszeniu emisji CO2 o 288 kg, co stanowi ekwiwalent jazdy samochodem na odcinku 1750 km !
Nowoczesny okap ukośny Black Tie stanowi przykład siły i lekkości. Wykonany jest ze szkła i wyposażony w sterowanie sensorowe. Okap dostępny jest w dwóch wersjach: z czarnego i białego szkła. Na zdjęciu okap pokazany jest także w wersji pochłaniacz (bez komina). Okap przystosowany jest do pracy również w wersji wyciąg. Na wyposażeniu - komin inox.

 

Poziom prędkości

Wydajność m3/h

(wg. IEC61591)

Głośność dB(A)

(wg. IEC60704-3)

I

200

43

II

390

57

III

500

62

IV

620

67

Intensywny

700

69


Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".

 

Właściwości

Silnik bezszczotkowy
Comfort Panel
Prędkość intensywna
Opóźnienie wyłączenia
Program 24 godz.
Wskaźnik zabrudzenia filtrów
Możliwość zdalnego sterowania pilotem
Oświetlenie diodami LED
Klasa A+

 

Parametry

EAN: 8015139039595
Kod urządzenia: 110.0256.169
Kolor: biały
Szerokość: 80 [cm]
Styl: nowoczesny
Wykończenie: białe szkło
Oświetlenie: 2 x LED
Sposób montażu: przyścienny
Sterowanie: Sensorowe
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 15/12 cm
Roczne zużycie energii: 37 [kWh]
Klasa EEC: A+
Głośność: 67 [dB]
Wydajność PD: A
Sprawność oświetlenia: A
Skuteczność (PZ): E